Macaragiu Portic grupe A, B, D, E

DB Schenker - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Experienta pe un post similar / experienta de lucru pe o macara portuara/plutitoare;
  • Calificarile pentru grupele A, D, E – reprezinta un avantaj;
  • Disponibilitate lucru în ture de zi și noapte, week-end - 12/24/48;
  • Atestat de calificare (autorizație și talon).

Descrierea jobului

Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Sporuri (aferente postului și turelor de lucru);
  • Bonuri de masa;
  • Transport asigurat pe ruta Constanța - Port Agigea Sud – Constanța.

La DB Schenker faci parte dintr-o rețea logistică globală prin care menținem conectate cele mai importante piețe comerciale din lume. O rețea care îți permite să îți conturezi cariera profesională într-un mediu intercultural, te încurajează să contribui succesul echipei și să-ți lași amprenta.

Cu peste 76.000 de colegi în toată lumea, încurajăm diversitatea și apreciem experiența, perspectivele și abilitățile personale ale tuturor colegilor noștri. Împreună suntem o echipă, pregățiți să mergem mai departe!

Publicat 8 nov. 2021 Reactualizat 6 dec. 2021 Expiră 8 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos