Publicat 09 Ian 2019 | Expiră 09 Feb 2019

Lucru pe mașinile de bază specifice prelucrării lemnului

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutam persoane într-una din următoarele arii :
- Tâmplar universal în industria lemnului
- Vopsitor lemn
- Confecționer montator produse din lemn
- Tâmplar manual la presare și încleiere
- Șlefuitor, lustruitor

Descrierea jobului

- lucru pe mașinile de bază specifice prelucrării lemnului masiv /pal /MDF
- operațiuni de frezare pe mașina de profilat
- experiența în faza de finisare, inclusiv vopsire, patinarea reperelor din lemn masiv / PAL/ MDF
- experința in montarea generala a piselor de mobilier ( lemn masiv / pal / MDF )
- operațiuni de înfoliere MDF

În anul 1996 ne-am extins activitatea în sfera produției tâmplăriei din aluminiu și PVC, iar un an mai târziu în cea a producției de mobilier din lemn masiv,PAL melaminat, MDF abordând cu succes și domeniul producției și serviciilor, cu un bogat portofoliu de clienți, atât de persoane fizice cât și de juridice. Experiența de aproape un deceniu stă în spatele activității de construcție standuri pentru expoziții naționale și internaționale, oferind clienților noștri și servicii de logistică

Expirat
Lucru pe mașinile de bază specifice prelucrării lemnului  -  VISA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles