Publicat 12 Oct 2017 | Expiră 11 Nov 2017

Lucratori depozit Bucuresti (relocare temporara)

30 posturi

Candidatul ideal

Elefant.ro angajeaza pentru Centrul de Distributie situat in Bucuresti, Militari lucratori gestionari (sortator, picker, , avand urmatoarele calitati si responsabilitati:

- Persoana cu aptitudini organizatorice, responsabila si de incredere
- Rabdare, atentie la detalii
- Aptitudini tehnice - avantaj
- Experienta de lucru in WMS - avantaj

Se asigura transport si cazare in Bucuresti in perioada 30.09 - 22.12.

Descrierea jobului

Se lucreaza cu produse usoare : carti, parfumuri, pantofi, jucarii, genti etc

Activitati :

- Pregatirea comenzilor pentru livrare: ridicare produs de la raft, scanare, asezare in locul special pentru comanda,

- Receptia cantitativa si calitativa, inclusiv scanare si asezare la raft

- Operarea in stoc a miscarilor de marfa

Program :

- 2 ture Luni - Vineri 7-16 / 12-21

Beneficii:

- 1500 lei net din care (1200 lei net + 300 lei tichete de masa)
- Bonusuri lunare (400 lei)
- Ore suplimentare platite dublu
- Conditii de lucru moderne

Elefant.ro este un proiect al companiei Elefant Online S.A. lansat în 17 iunie 2010. Succesul Elefant se datoreaza echipei de profesionisti entuziasti si eforturilor depuse in permanenta, pentru a oferi cea mai placuta experienta de shopping, clientilor nostri. Elefant comercializează în prezent în jur de 300.000 de produse din categoriile carte, eBooks, eReadere, film, muzică, jucării, ceasuri, parfumuri, îmbrăcăminte, încălţăminte, accesorii, cosmetice şi produse de îngrijire personală, electronice și electrocasnice.

Iti oferim un mediu de lucru placut, dinamic, program de lucru flexibil, precum si posibilitatea de a invata si a te dezvolta continuu. Hai sa lucram impreuna!

Lucratori depozit Bucuresti (relocare temporara)  -  elefant.ro