de ani Fără Frică...

Publicat 31 Iul 2006 | Reactualizat 29 Aug 2006 | Expiră 31 Aug 2006

Lucratori Comerciali Tg. Mures

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii
· Experienta minima in domenile: materiale de constructii, instalatii electrice, sanitare, lemn, decoratiuni, scule si unelte, feronerie, gradinarit - preferabil in prelucrarea si folosirea acestora
· Cunosterea pietei si experienta in lucrul cu clientii
· Simt comercial, spirit de echipa, corectitudine
· Domiciliul in Mures

Descrierea jobului

Efectuarea activitatilor specifice de raion, astfel incat clientii Praktiker sa obtina informatiile si ajutorul necesar in luarea deciziei de cumparare, concomitent cu mentinerea raionului in cele mai bune conditii de prezentare si gestionarea eficienta a stocului de pe raion.

Pachetul salarial este in concordanta cu aceasta pozitie si cu toate avantajele oferite de o companie internationala: dezvoltare profesionala, cariera, experienta in retail.

Praktiker face parte dintre liderii in domeniul magazinelor DIY (do-it-yourself) cu 350 de magazine in Europa si peste 20.000 de angajati.

Iti oferim un mediu dinamic, motivant, sansa dezvoltarii carierei alaturi de o echipa tânara intr-o companie multinationala.

Nu rata ocazia de a te alatura echipei PRAKTIKER !

Expirat
Lucratori Comerciali Tg. Mures  -  Praktiker Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles