Publicat 07 Aug 2014 | Reactualizat 04 Sep 2014 | Expiră 08 Sep 2014

LUCRĂTORI COMERCIALI (PERIOADĂ DETERMINATĂ) - DIVERSE ORASE

8 posturi | 0 aplicanți
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- minim studii medii finalizate (liceu + diplomă de bacalaureat) sau şcoală profesională de profil tehnic/comercial;
- experienţă profesională minim 6 luni în domeniul comercial - constituie un avantaj;
- cunoştinţe generale despre bricolaj(materiale de construcţii, instalaţii, amenajari, electrice, feronerie, decoraţiuni etc.) în funcţie de specificul fiecărui raion – reprezintă un atu ;
- cunoştinţe operare PC (Ms Office) la un nivel mediu;
- persoană sociabilă, responsabilă, corectă, cu spirit de echipă, rezistentă la stres.

Descrierea jobului

- Oferă clienţilor consiliere tehnică despre produse comercializate, dându-le informaţiile necesare şi orientându-i în funcţie de nevoile acestora;
- Asigură disponibilitatea produselor prin aprovizionarea permanentă, în funcţie de necesităţi, şi aranjarea produsele la raft;
- Participă la procesul de vânzare, urmărind concretizarea acestuia;
- Participă la activităţile de inventariere organizate în magazin/depozit;
- Ia parte la amenajarea spațiului de vânzare și depozitare;

* Posturile sunt prevazute pentru o perioadă determinată de 3 luni, existând posibilitatea prelungirii contractului de muncă în funcție de necesitățile magazinelor/depozitelor, dar și de rezultatele obținute de angajați.

Ofertă:
- pregătire tehnică în domeniu;
- mediu de lucru plăcut;

BRICOSTORE ROMANIA este un lant de magazine care se adreaza familiilor, amatorilor de decoratiuni interioare, pasionatilor gradinaritului, dar si firmelor profesioniste, punandu-le la dispozitie cele mai competitive preturi de pe piata romaneasca de constructii, amenajari si gradinarit. BRICOSTORE a aparut pe piata romaneasca in anul 2001. In prezent BRICOSTORE detine 4 magazine in Bucuresti si 11 in tara, in Brasov, Ploiesti, Constanta, Pitesti, Arad, Braila, Focsani, Suceava, Oradea, Calarasi si Drobeta Turnu Severin. BRICOSTORE ROMANIA de curand s-a alaturat grupului KINGFISHER. Fiind primul distribuitor european de produse de amenajare a locuintei si numarul 3 pe plan mondial, grupul Kingfisher detine 1 000 de magazine in 9 tari. Grupul are 80 000 de persoane angajate si intampina aproape 6 milioane de clienti in fiecare saptamana. Grupul detine firme recunoscute precum: Brico Dépôt in Franta si Spania; Castorama in Franta, Polonia si Rusia; B&Q in Marea Britanie si China; Screwfix in Marea Britanie.

Expirat
LUCRĂTORI COMERCIALI (PERIOADĂ DETERMINATĂ) - DIVERSE ORASE  -  SC BRICOSTORE ROMANIA SA