Publicat 02 Mai 2019 | Reactualizat 01 Iun 2019 | Expiră 02 Iun 2019

Lucrator / vanzator

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Experienta in gestiune – constituie avantaj;
-Studii medii finalizate: liceale/scoala profesionala;
-Persoana serioasa, onesta, disciplinata, aspect ingrijit, nefumator ( avantaj);
-Responsabilitate, capacitate de lucru in echipa;
-Disponibil pentru deplasari la evenimente de promovare si traininguri de specialitate
-Utilizare PC ( Word, Excel, Internet, avantaj Winmentor)
-Buna comunicare cu clientii
-Dorinta de autodezvoltare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Prelucrarea tuturor tipurilor de chei brute (nu este necesar experienta in domeniu, se ofera training de specialitate pentru utilizarea masinlor de copiat chei);
-Vanzarea de produselor de feronerie si sisteme de siguranta;
-Intocmirea documentelor specifice vanzarii;
-Gestiunea in sistem informatic (program Mentor);
-Folosirea corecta a casei de marcat;
-Emiterea de comenzi catre sediu;
-Receptia marfurilor primite;
-Participarea la inventare periodice;
-Curatenie la locul de munca;
-Respectarea cu strictete a programului de lucru aprobat de societate si magazinul din complexul comercial;
Beneficii:
Angajatul va beneficia de: traininguri de specialitate in cadrul societatii, tichete de masa, decontare a transoprtului in comun, bonusuri pentru depasirea targetului, stabilitatea locului de munca, posibilitate de promovare.

M&C Chei Service presteaza servicii si comert in magazine proprii – centre profesionale de copiat chei: dotate cu tehnologie de ultima generatie.
Magazinele noastre sunt deschise in Galeriile Comerciale din Hypermarket-uri sau Mall-uri.
Principalele produse si servicii ale M&C Chei Service sunt: multiplicari pentru orice tip de chei ( yale, auto, inclusiv chei auto cu cip); cilindri, lacate, yale, broaste pentru usi, lanterne, accesorii pentru chei, etc.; reparatii incaltaminte; gravuri.

Expirat
Lucrator / vanzator  -  SC M&C Chei Service SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles