Publicat 06 Ian 2019 | Expiră 06 Feb 2019

LUCRATOR Tipografie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati de comunicare foarte bune (se lucreaza cu publicul)
Apreciem grija pentru detalii, seriozitate si implicare.
Ne intereseaza un aranjament cu contract pentru o perioada de minim 4 ani !
Investim in pregatirea Candidatului, oferim salariu motivant si dorim seriozitate !

Descrierea jobului

ASIGURAM PREGATIREA NECESARA LA LOCUL DE MUNCA !
Singurele cunostinte care se cer sunt:
Cunoasterea Sistemului de Operare Windows I Microsoft Office

Manopera /Legatorie Tipografice: Mape, Brosuri, Coperti, Ambalaje CD/DVD, etc.
Operare echipamente Multiplicare CD/DVD
Operare echipamente simple pentru finisaje tipografice:
Ghilotina, Biguitor, Capsator, Perforator, Laminator, Masini de spiralat, etc.

Oferim servicii profesionale de print digital si finisaje materiale tiparite. Realizam print digital sau tipar offset pentru: carti de vizita, cataloage, afise, brosuri, pliante, flyere, mape, diplome, felicitari, invitatii, plicuri, etichete autocolante, coli cu antet, carti, fise instructiuni, manuale, coperti CD/DVD, etc.

Asiguram finisaje de cea mai buna calitate pentru materialele pe care le tiparim: taiere de precizie cu echipamente profesionale, laminare, plastifiere mata/lucioasa, brosare, capsare, perforare, biguire, microperforare, spiralare, stantare, inseriere, etc...

Expirat
LUCRATOR Tipografie  -  S.C. MYPRINTSHOP ADVERTISING S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles