Publicat 01 Nov 2018 | Reactualizat 15 Nov 2018 | Expiră 01 Dec 2018

Lucrator productie publicitara-Prototipist

1 post

Candidatul ideal

1.Experienta in activitatea din cadrul unui atelier de productie publicitara : lipire sau asamblare piese(Komatex,stiplex) in obiecte finale, caserare, ansamblari electrice leduri, in scopul realizarii unor obiecte de calitate premium
2. Abilitati de sudor pentru construirea structurilor metalice
3. Abilitati de electrician pentru partea electrica
4. Initiativa,atentie la detalii calitative
5. Preocupare pentru eficientiarea procedeelor utilizate
6. Capacitate de organizare si de incadrare in termene limita, rezistenta la stress si sarcini de lucru repetitive
7. Dexteritate manuala, rigurozitate, spirit de observatie
8. Prezinta avantaj cunostinte in meseriile; colantor, lacatus, sudor, electrician

Descrierea jobului

1. Colaborarea cu departamentul de proiectare ,participand alaturi de ceilalti membri ai echipei la finisarea proiectului
2. Prelucrarea diverselor materiale specifice domeniului ( Komatex, Plexiglas. PAL, alucobond, profile de otel si aluminiu etc )
3. Indoire materiale la rece sau la cald

Companie de productie pt decoruri, btl, display si POSM, lucram la nivelul maxim de calitate pentru importante companii multinationale din tara si strainatate.
www.trusteam.ro

Lucrator productie publicitara-Prototipist  -  TRUSTEAM