Publicat 08 Aug 2019 | Reactualizat 05 Sep 2019 | Expiră 08 Sep 2019

Lucrator productie- Mase Plastice Tehnice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Cunostinte de strungarie, frezare constituie avantaj.
  • Capacitatea de a citi desene tehnice;
  • Persoana serioasa si atenta la detalii;
  • Abilitatea de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

  • Verifica si pregateste profilele pentru debitare:
  • Efectuarea taierilor la cota;
  • Prelucrarea pieselor pe strung sau freza;
  • Ajuta in depozit

Dea Sigma este importator de semifabricate din mase plastice tehnice pe care le prelucreaza si comercializeaza.

Expirat
Lucrator productie- Mase Plastice Tehnice  -  SC DEA SIGMA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles