Publicat 11 Apr 2017 | Reactualizat 09 Mai 2017 | Expiră 13 Mai 2017

Lucrator/ Lucratoare depozit

150 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* Esti o persoana cu un simt dezvoltat al serviciului pentru clienti?
* Esti o persoana careia ii place sa ia decizii?
* Esti o persoana care are abilitatea de a lucra eficient si calitativ?
* Esti o persoana cu spirit de echipa si contribui la construirea echipei autonome si eficiente?

Descrierea jobului

Centrul de Logistica Decathlon asigura aprovizionarea lantului de magazine din Romania si din alte tari. Punem in prim plan satisfactia membrilor echipei si a clientului final.
Daca esti ghidat de aceleasi principii, te asteptam sa te alaturi proiectului nostru.

Responsabilitati

La Centrul de Logistica DECATHLON din Stefanestii de Jos, Judetul Ilfov, vei fi responsabil de:

* Adaptarea activitatii depozitului la nevoile magazinelor (disponibilitatea produselor, precum si calitatea serviciilor);
* Pregatirea comenzilor, gestionarea stocurilor si control calitate
* Livrarea rapida si eficienta a bunurilor pentru a face sportul accesibil tuturor atat prin mediul online cat si in magazinele noastre

Beneficii

* Training-uri
* Posibilitatea de dezvoltare profesionala;
* Transport gratuit (zone de preluare in curs de definire)

Decathlon, un brand care propune mărci inovatoare pentru plăcerea tuturor sportivilor. Suntem 70 000 de colaboratori Decathlon care lucrează zilnic pentru a atinge un scop comun, și anume să facem accesibile unui număr cât mai mare de persoane plăcerile și avantajele sportului. În toate țările în care avem filiale, împărtășim o cultură a companiei puternică și unică, consolidată de cele două valori care ne reprezintă: vitalitate și responsabilitate. La Decathlon, inovația este în centrul tuturor activităților: de la cercetarea de piață, până la conceperea produselor, design, producție și logistică. Echipele celor 20 de mărci pasiune Decathlon își folosesc toată energia pentru a concepe produse tehnice, simple și cu un design atractiv, la cele mai mici prețuri. Produsele noastre sunt destinate tuturor sportivilor, de la începători la profesioniști, și sunt disponibile exclusiv în magazinele Decathlon.

Expirat
Lucrator/ Lucratoare depozit  -  DECATHLON Romania