Publicat 04 Mai 2018 | Reactualizat 03 Iun 2018 | Expiră 04 Iun 2018

Lucrator logistica - depozit Olanda

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cauti o oportunitate de munca in logistica? SBA Flex este în cautarea de persoane motivate, responsabile si flexibile care sa se alature echipei sale de lucratori in depozit.

Candidatul pe care ni-l dorim:
- vorbeste si citeste in limba engleza (cel putin nivel mediu)
- are experienta de lucru intr-un depozit (in picking, ambalare sau expeditie)
- experienta de lucru cu stivuitor sau transpalet electric cu platforma pentru operator (stand in picioare) reprezinta un avantaj
- este disponibil sa lucreze in ture si in weekend
- nu are antecedente penale (se solicita certificatul de cazier judiciar)
- posesia permisului de conducere categoria B constituie un avantaj personal

Descrierea jobului

Ca operator in depozit te vei ocupa de preluarea (picking) si ambalarea (packing) produselor pentru pregatirea comenzilor primite sau de descarcarea, alimentarea rafturilor si incarcarea marfurilor pentru expeditie.

Oferta:
- contract legal de munca in Olanda
- 0 taxe de mediere
- plata saptamanala a salariului (intr-un cont bancar)
- orele lucrate in weekend se platesc suplimentar
- suport administrativ si pentru acomodarea la mediul de viata si lucru
- cazare in schimbul unei chirii saptamanale
- asigurare medicala obligatorie (contra cost)
- transport intre cazare si locul de munca

SBA is a Dutch Temporary Work Agency that provides jobs on a daily basis for approximately 750 people from outside the Netherlands. Besides work, we also provide people with a living place and transport between living place and work when needed.

Expirat

Lucrator logistica - depozit Olanda  -  SBA Flex Uitzendgroep