Lucrator in productie firme luminoase - Craiova

PRO SIGN srl - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- persoana tehnica, indeminatica, cu simt practic, responsabila;
- experienta in colantare, confectionare/montaj reclame, panouri, casete luminoase, litere volumetrice, standuri expozitionale, copertine, mobilier comercial, etc;
- posibila experienta in meseriile de colantor, lacatus montator, electrician, operator , tehnician reclame
- cunostinte prelucrare mase plastice (debitare, lipire, indoire, asamblare);
- prezinta avantaj pentru cei care au cunostinte de operare utilaje specifice industriei; cnc, printer, cutter plotter, laser, laminator, circular.

Descrierea jobului

- productie / montaj firme luminoase, litere volumetrice, panouri, standuri expozitionale, copertine, inscriptionari auto/vitrine,
personalizari;
- prelucrare mase plastice si metale (plexiglas, pvc, bond, aluminiu, otel).

Pentru mai multe detalii puteti accesa site-ul nostru: http://www.prosign.ro
Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 27 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos