Lucrator in depozit - Germania

Anima Mundi UG - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 1600 - 1800 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Lucru doar in schimbul de noapte
  • Adaptabilitate la locul de munca
  • Nu se cere limba germana
  • Se manevreaza ladite cu paine ,care cantaresc intre 5 -10 kg
  • Se fac paleti,se eticheteaza si se incarca cu lise mecanice in masini
  • se munceste 2 saptamani 5 zile pe saptamana ,celalalte 2 saptamani cate 6 zile pe saptamana ( prin rotatie)

Descrierea jobului

  • contract pe perioada de 9 luni,cu posiblitate de prelungire,pe firma germana
  • alariu atractiv ,cu posibilitate de avansare la locul de munca
  • 1600-1800 euro brut
  • cazare ,doi in camera intr-o casa mobilata si utilata complet
  • transportul dus intors pana la locul de munca ( 10km)
  • asigurare medicala
  • un bilet dus intors Romania Germania,dupa perioada de proba de 3 luni
  • posibilitatea de recupetare a taxelor din Germania
  • persoana de contact permanenta ,care vorbeste limba romana

  • Suntem o companie cu servicii regionale de personal cu sediul in Obertraubling (landul Bavaria) .
  • Activam de 10 ani pe piata germana,furnizand angajare calificata si plasare directa de personal pentru zona de logisstica a depozitelor si prelucrare de comenzi.
  • Ne caracterizeaza seriozitatea si implicarea in rezolvarea tuturor situatiilor ,care apar pe parcursul derularii contractului de munca .
  • Intelegem ca nu este usor sa parasesti tara si sa vii in alta tara straina, dar vei avea parte de tot suportul nostru pentru o integrare cat mai rapida.
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022