de ani Fără Frică...

Publicat 17 Feb 2016 | Expiră 20 Mar 2016

Lucrator in benzinarie

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-prezenta placuta ,carismatica;
- exprimare clara,cursiva ,literara;
- persoana organizata, rezistenta la program de lucru sustinut,gandire practica;
- sociabilitate ,capacitatea de a lucra in echipa;
- flexibilitate de cuprindere a informatiei,capacitatea de ordonare a informatiei, PERSOANA DE INCREDERE;
- dorinta de afirmare, IMPLICARE, ENTUZIASM, spirit comercial.

Descrierea jobului

-raspunde de respectarea disciplinei finaciare privind operarea pe casa de marcat;
- raspunde de aplicarea stricta a regulilor de comert privind manipularea,vanzarea si corecta gestionare a marfurilor in concordanta cu regulile societatii si dispozitile legale in vigoare;
- impreuna cu toti angajatii din statie, gestioneaza solidar stocul de marfa si bunurile materiale;
- să respecte ordinea şi disciplina în muncă, relaţiile de muncă civilizate între colegi, de colaborare şi ajutor reciproc;
- să menţină ordinea şi curăţenia la locul de muncă.

Comet produse petroliere, magazin produse alimentare si nealimentare.

Expirat
Lucrator in benzinarie  -  Est Oil Consulting S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles