Lucrator in atelier de productie (barbat/femeie)

SC MotorLand SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Experienta in domeniul tehnic constituie un avantaj;
  • Seriozitate si constiinciozitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Confectionarea de conducte si furtune hidraulice;
  • Debitatrea materialelor pentru diverse piese;
  • Pregatirea pieselor pentru prelucrare.

Posibilitate de cazare!

MotorLand SRL are 24 de ani de activitate. Se ocupa in principal cu prelucrari mecanice prin aschiere pe masini unelte CNC si clasice(frezare,strunjite,gaurire,brosare,etc).

Un alt domeniu de activitate al companiei este productia de tubulatura rigida si flexibila pentru instalatii de franare auto.
Publicat 5 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022