Publicat 02 Nov 2018 | Reactualizat 18 Nov 2018 | Expiră 02 Dec 2018

Lucrator harnic productie

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 luna experiență în muncă

Candidatul ideal

Candidatul ideal ar trebuie sa fie:

  • Persoana cu bune abilitati tehnice
  • Deschis la schimbari
  • Dinamic si cu spirit de initativa
  • Grad mare de flexibilitate in preluarea de acitvitati specifice productiei
  • Cu bune abilitati de comunicare si lucru in echipa
  • Studii medii sau absolvent de scoala de meserii - constituie un avantaj

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

  • Manipulare de materie prima
  • Pregatirea produselor semifabricate pentru procesul de acoperire cu rasina minerala
  • Supervizarea utilajului pentru desfasurarea activitatii acestuia in parametri optimi
  • Pregatirea rasinei cu respectarea strica a formulei de mixaj
  • Incarcarea cuvelor cu material de acoperire - rasina
  • Preluarea produsului finit si depozitarea acestuia pe rasteluri de uscare
  • Controlul calitatii produsului finit
  • Realiarea de retusuri ale produselor neconforme
  • Ambalarea produselor finite
  • Curatarea utilajelor si a bancului de lucru la final de proces
  • Pregatirea responsabila a marfurilor pentru expedire.

Cum iti rasplatim rezultatele:

Avand in vedere ca tu vei contribui la succesul firmei, apreciem munca ta si iti oferim:
- Salariu atractiv;
- Asigurare medicala premium;
- Prime de Paste si de Craciun;
- Team Building-uri anuale si iesiri periodice cu echipa Elegance-Decor;
- Programe de dezvoltare profesionala si personala.

Elegance Decor se mandreste cu un bogat portofoliu de produse profesionale premium destinate amenajarilor interioare - profile decorative profesionale, tapet, profile de fatada, vopsea decorativa, corpuri de iluminat si accesorii.
Colaboram si cream proiecte de succes cu arhitecti, designerii de interior, firmele de specialitate, constructorii si dezvoltatorii imobiliari.
Derulam activitatea la nivelul intregii tari iar planurile viitoare sunt de extindere.
Suntem recunoscuti de clientii si partenerii nostri pentru: calitate, profesionalism, responsabilitate si inovatie.

Ne-am bucura sa te avem alaturi de noi si sa cream impreuna frumusete si confort in amenajarile interioare, proiect cu proiect!

Lucrator harnic productie  -  SC ELEGANCE DECOR SRL