Lucrator/Gestionar Marfa Magazin Materiale Construct

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Cunostinte de gestiune si contabilitate primara
-Cunostinte de Facturare
-Capacitate de lucru
-Abilitati bune de Comunicare si Relationare
-Capacitate de a intelege Organizare Magazin

Descrierea jobului

-Receptionarea marfii,etichetarea si asezarea la raft conform specificatii
-Analizeaza Permanent stocurile
-Asigura tot necesaru de consumabile aflate in gestiune catre clientela
-Asigura in cele mai bune conditii receptia si expedierea de marfuri
-Respecta Normele de depozitare si se asigura ca marfa este pastrata in cele mai bune conditi
-Capacitate de a intege organizare magazin
-Ofera suport managerului in diverse situatii solicitate,raportata cu munca descrisa mai sus
-Cunostinte de facturare
-Cunostinte sa calculeze preturi de pe facturi la produse de la furnizori
-Cunostinte de lucru in Excel
-Buna Organizare in acte,pt pregatit actele de la finalu luni pt birou de Contabilitate
-Abilitati bune de organizare si atentie la organizare de documente
-Capacitate de lucru si adaptare la situatii sub stres
-Fire dinamica ,cu dorinta de lucru si adaptare la munca in echipa

Salarizare:
-Este direct proportionata cu implicarea si adaptarea lacerintele postului

-Salar Atractiv
Program
L-V 8:00-18:00
Sambata 8:00-14:00
2 Sambete se lucreaza si 2 Sambete libere in luna

S.c. DEDALY CONSTRUCT 1002 ART S.R.L. ESTE O COMPANIE CARE SE OCUPA CU COMERCIALIZARE DE MATERIALE DE CONSTRUCTII,INSTALATII SANITARE,INSTALATII ELECTRICE ,VANZARE CU AMANUNTUL IN MAGAZIN DE SPECIALITATE

Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos