Lucrator gestionar (job sezonier)

ADACONI SRL 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • persoana organizata, responsabila, atenta la detalii
  • seriozitate
  • disponibilitate la program prelungit
  • conditie fizica buna
  • abilitati de calcul aritmetic
  • experienta in gestiune de minim 1 an poate constitui un avantaj

Descrierea jobului

  • manipuleaza stocul de marfa
  • organizeaza spatiul de depozitare
  • pregateste comenzile de marfa in vederea livrarii
  • oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut

Beneficii:
  • pachet salarial atractiv
  • bonuri de masa

Adaconi este o societate specializata in importul si distributia la nivel national de birotica, papetarie si medii stocare de de date. Are peste 1.500 de clienti in toata tara si un numar de peste 100 de angajati. Sediul central este in Hateg, cu filiale in Bucuresti, Iasi si Cluj.

Publicat 8 Iun. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.