Publicat 18 Mar 2019 | Expiră 18 Apr 2019

Lucrator gestionar (depozit)

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii
- cunostinte operare PC
- experienta pe un post similar - dar nu este prioritar
- energie,seriozitate,buna organizare
- persoana atenta la detalii,spirit de echipa

Descrierea jobului

- verificarea cantitativa si calitativa a produselor receptionate in conformitate cu
actele de insotire a marfii (avize,facturi,etc)
-executa activitatile de manipulare a marfurilor si depozitare cu ajutorul lizelor si
etichetarea materialelor stocate in depozit
-efectueaza asezarea marfurilor in depozit pe sortimente,loturi si termene de valabilitate,
conform indicatiilor primite de la gestionari si/sau sefii ierarhici superiori
-verificarea periodica a stocurilor (teren vs scriptic)
-participa activ la operatiunilor de incasare/descarcare a marfii la/din depozitul firmei

Beneficii:

Pachet salarial motivant : salariu + tichete masa

Brandul Profihairshop, renumit în țări precum Germania și Austria, s-a lansat în România în anul 2009 din dorința de a oferi frumusețe, eleganță și stil – excepțional reprezentate de produsele profesionale pentru îngrijirea părului.Profihairshop se adresează atât saloanelor de înfrumusețare cât și utilizatorilor de produse profesionale, comercializând o gamă diversificată de produse: vopsele de păr, șampoane, măști, tratamente, produse de styling, accesorii pentru coafat, bijuterii pentru păr, produse pentru manichiură, ojă, creme îngrijire, produse electrice pentru coafat. Branduri comercializate:Wella, L’Oreal, Kerastase, System Professional, Londa, Pur Hair, Joico, Tigi, Orly, Opi. Retea magazine: Baneasa Shopping City Bucuresti, Afi Palace Cotroceni Bucuresti , Sun Plaza Bucuresti, Cora Lujerului Bucuresti, Iris Titan Shopping Center Bucuresti, Carrefour Orhideea Bucuresti, Vulcan Bucuresti, Feeria Bucuresti, Mall Drumul Taberei, Polus Center Cluj, Iulius Mall Cluj, City Park Mall Constanta, Auchan Sibiu, Coresi Brasov, Mega Mall Bucuresti, Maritiomo Constanta, Promenada Bucuresti, Cora Pantelimon, Felicia Iasi, Mercur Craiova, Promenada Braila, Veranda Bucuresti, Unirea Bucuresti,City Timisoara,City Galati,Iulius Timisoara,Iulius Iasi,Militari Bucuresti,Plaza Bucuresti.

Expirat
Lucrator gestionar (depozit)  -  SC PROFIHAIRSHOP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles