Lucrator gestionar depozit piese auto

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- bune abilitati de comunicare.
- dorinta de a invata metode noi de lucru
- cunoştinţe de operare PC/ Excel (constituie avantaj);
- persoana responsabila, organizata, dinamica
- interes pentru un loc de munca stabil si de lunga durata cu contract de munca pe perioada nedeterminata.

Descrierea jobului

Asigură manipularea mărfurilor şi/sau a materialelor din depozit fără pierderi
Se asigură că marfa primită corespunde cu informaţiile existente pe documentele de însoţire a acesteia
Numără produsele ce vor intra în stoc cu ajutorul scanner-ului.
Respectă condiţiile şi standardele de depozitare contribuind la aranjarea eficientă a depozitului
Se asigură de buna funcţionare a echipamentelor din dotarea depozitului
Participă la inventarele periodice anual
Aranjeaza marfa in depozit si pregateste comenzile pentru clientii firmei, clienti persoane juridice.

Program de lucru este fix , zilele de sarbatori legale libere, tichete masa.

Suntem unul dintre liderii de pe piata de piese auto din Romania - importam si distribuim piese pentru autoturisme si camioane.

Suntem parte din Grupul Inter Cars , cu sediul central in Polonia , lider pe piata pieselor auto din Europa de Sud-Est.

Depozitul central din Romania este la Codlea , Judetul Brasov , sediul central fiind la Cluj Napoca.

Publicat 6 oct. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos