Publicat 20 Ian 2016 | Expiră 21 Feb 2016

Lucrator depozit

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

•experienta/pregatirea in domeniul farmaceutic constituie avantaj;

•experienta in evidenta documentelor si a stocurilor;

•detinerea certificatului de stivuitorist constituie avantaj;

•persoana foarte organizata si atenta la detalii;

Descrierea jobului

S.C. Pharmafarm S.A. angajeaza lucratori in depozitul de medicamente din Cluj care sa indeplineasca urmatoarele atributii:

•Activitati specifice de gestiune:

- receptia cantitativa si calitativa a produselor;

- verificarea documentelor, aranjarea produselor in depozit, alimentarea rafturilor;

- pregatirea comenzii conform documentelor de livrare;

- efectuarea de retururi, retrageri de produse;

- actualizarea listei de produse expirate sau deteriorate;

•Activitati specifice depozitului:

- descarcare/ incarcare marfa, stivuire/depozitare, livrare, inventariere marfa.

PharmaFarm SA, membră a grupului Gedeon Richter Romania S.A, este distribuitor farma cu acoperire naţională. Cu un centru logistic situat in Corunca-Mures si depozite in marile orase: Cluj Napoca, Baia Mare, Targu Mureş, Iaşi, Brăila, Constanţa, Bucureşti, Craiova, Timişoara, obiectul de activitate principal al companiei il constrituie distributia de produse farmaceutice si parafarmaceutice.

Expirat
Lucrator depozit  -  SC PharmaFarm SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles