LUCRATOR DEPOZIT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Serios
- Punctual
- Implicat

Descrierea jobului

1. Manipuleaza marfa in depozit
2. Aseaza pe raft marfa receptionata
3. Pregateste marfa pentru livrare conform bonurilor de livrare

Oferim:
- Transport asigurat de la si catre firma
- Tichete de masa
- Prime

Descrierea companiei

AGENT TRADE SRL

Companie privata cu capital integral romanesc (www.agt.ro) care are ca obiect de activitate urmatoarele:

1) importul si comercializarea de scule si echipamente electrotehnice Metabo( distribuitor exclusiv Romania),si alte echipamente industriale(pompe, compresoare, echipamente agricole, motopompe), marcile:Abac, Tecla, Pentax, Kraenzle, Atika, Bertolini, Batmatic, Barikell, Lae, Daishin, Grillo, etc.
2) unitate de productie si montaj, compania asambleaza ca OEM (Original Equipment Manufacturer), generatoare de curent si sudura, echipamente pentru constructii, echipamente agricole, accesorii de sudura, etc.
Publicat 21 oct. 2021 Reactualizat 18 nov. 2021 Expiră 20 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos