check_circle

Job verificat

|Publicat 16 Apr 2019 | Reactualizat 26 Apr 2019 | Expiră 16 Mai 2019

Lucrator depozit

1 post

Candidatul ideal

- atenție la detalii;
- rapiditate în efectuarea activităților;
- adaptabilitate;
- abilitatea de a lucra eficient în condiții de presiune și termene limită.

Descrierea jobului

- împachetarea corespunzătoare a produselor comandate de către clienți în vederea trimiterii acestora prin curierat;
- aranjarea și repartizarea produselor în spațiul de depozitare alocat, în funcție de anumite criterii specifice, stabilite de către șeful ierarhic direct;
- semnalizarea șefului ierarhic a eventualelor defecte observate la produsele existente în spațiul de depozitare;
- organizarea fluxului de comenzi/produse returnate;
- recepția calitativă și cantitativă a mărfii primite în depozit;
- procesarea retururilor conform procedurii interne
- predarea coletelor către curier;
- participarea la inventarierea produselor;
- menținerea spațiului de lucru curat

Beneficii:
Iti vei desfășura activitatea într-un mediu placut, în cadrul unei echipe tinere (media de varstă sub 30 de ani), muncitoare și orientată către rezultate.
Vei avea ocazia să faci parte dintr-un business în plină dezvoltare, ceea ce îți va oferi oportunități excelente de avansare pe viitor.
Iti vom oferi tichete de masa, asigurare privata de sanatate si reduceri la achizitionarea produselor Dasha.

Dasha.ro este unul dintre jucătorii importanți de pe piața de fashion online din Romania. Suntem prezenți în mediul online de peste 7 ani și ne adresam, prin produsele și serviciile noastre, femeilor între 25 și 45 de ani din întreaga țară.

Te așteptăm într-o echipă tânără și open-minded, concentrată pe rezultate și performanță, în care vei putea să îți folosești creativitatea și alături de care vei avea ocazia să înveți lucruri noi.

Lucrator depozit  -  Dasha Online SRL