Publicat 15 Mar 2019 | Expiră 20 Mar 2019

Lucrator depozit

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- seriozitate, punctualitate, rigurozitate in indeplinirea sarcinilor
- indemanare, atentie la detalii, rezistanta la efort

- studii medii

Descrierea jobului

- pregatirea si ambalarea marfurilor in conformitate cu standardele firmei
- incarcarea/descarcarea marfurilor

- participa la recepţia cantitativă şi calitativă a marfurilor
- participă la amenajarea şi întreţinerea spaţiilor din depozit şi locaţiilor auxiliare

Se ofera:
- program de lucru de luni pana vineri 8.30-17.00; 30 minute pauza de masa
- tichete de masa, decontare transport
- posibilitate de promovare post gestionar

CRESSENT Import Export, cu sediul in Baia Mare, este reprezentant exclusiv in Romania a peste 40 de firme de elită din Europa. Domeniul de activitate il reprezintă importul şi distribuţia de feronerie şi accesorii pentru mobila şi materiale pentru amenajări interioare. Parteneriatele bazate pe incredere şi beneficii reciproce au dus la creşterea şi dezvoltarea continuă a companiei.

Expirat
Lucrator depozit  -  CRESSENT IMPORT EXPORT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles