Lucrator depozit - Zona Timpuri Noi/ Spl. Unirii

Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Persoană onestă, dinamică, cu iniţiativă,perseverenta.
Simt de raspundere.
Atentie la detalii

Persoana punctuala ce respecta termenele de finalizare

Carnetul de conducere Obligatoriu.
Experienta de lucru în producţie constituie avantaj.
Indemanare, atentie si precizie în desfasurarea activitatii.

Descrierea jobului

Pregatirea comenzilor
Asamblarea periilor
Mentenanta
Incarcarea/descarcarea marfii

Compania Emad Serv Milenium este lider national in productia de perii industriale.
Emad Serv Milenium produce pentru Romania si tarile invecinate perii industriale pentru diverse aplicatii printre care:
- maturatul manual si automat municipal
- produse pentru deszapezire / iarna
- perii pentru masinile de spalat in supermarket
- perii pentru fabricile de borduri/pavelede beton etc
- perii pentru stivuitoare, sigilare, dirijare, mori

Avem o experienta de peste 25 de ani in acest domeniu.
Obiectivul nostru este sa asiguram cele mai bune standarde calitative a produselor si serviciilor oferite.
Publicat 5 iul. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos