Lucrator Depozit Tazz Mamaia – Sezonier

eMAG - 5 poziții
Oraș de lucru
Studii
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Echipa Tazz by eMAG Constanta se mareste si este in cautare de colegi care sa doreasca sa castige experienta si sa se implice in noi proiecte.

Cautam colegi care sa lucreze pe timpul sezonului estival in perioada 1 iunie – 30 septembrie 2022!

Stii ca te potrivesti daca:
  • Ai cunostinte de operare PC;
  • Ai abilități de comunicare;
  • Ai atentie sporita la detalii si iti place organizarea;
  • Faci fata provocarilor, te adaptezi usor si gasesti solutii in situatii neprevazute.

Descrierea jobului

Daca te identifici cu ce este scris mai sus, te vei ocupa de:
  • Receptia marfii;
  • Pregatirea comenzilor;
  • Gestiunea produselor;
  • Stransa colaborare cu livratorii;
  • Evidenta fizica si electronica a comenzilor si a produselor.

Stim ca beneficiile sunt importante, de aceea iti oferim:
  • Contract de munca - perioada determinata;
  • Venit lunar minim 2800 lei;
  • Spor de week-end 25%;
  • Spor ore suplimentare 75% / 100%;
  • Un buget lunar pe care il poti folosi pentru beneficii flexibile - tichete de masa, pachete turistice, cursuri de dezvoltare profesionala, pensie privata;
  • Training initial pentru a intelege mai bine activitatile;
  • Abonament la o clinica medicala privata;
  • Oferte negociate pentru tine (telecom, banking, food, sport si altele).

Alte informatii utile:
  • Punctul de lucru este la Mamaia Sat, zona JT Tower;
  • Program full time.

Alatura-te echipei eMAG pentru a face parte din povestea noastra!

eMAG este o companie romaneasca, mereu în căutarea celor cu adevărat pasionați de ceea ce fac. Dacă ești printre ei, sigur există un loc pentru tine în eMAG. Am crescut foarte rapid și suntem determinați să o facem în continuare. Ce ne-a adus aici a fost dorința de evoluție continuă și rezultate concrete.

eMAG.ro a fost creat pentru a ajuta clientii sa economiseasca timp si bani. Peste 4.000 de persoane lucrează acum în eMAG. Credem foarte mult în dezvoltarea oamenilor și din acest motiv investim în fiecare an mai multă energie și resurse pentru a rămâne o organizație care învață în permanență. Vrem să ne asigurăm că tu vei avea cei mai talentați colegi și mediul în care să crești și să obții performanțe, să devii ce îți dorești la nivel uman și profesional.

Daca esti printre cei cu adevarat pasionati de ceea ce fac, sigur avem un loc pentru tine in echipa eMAG.

Poti regasi multe detalii despre noi si despre rolurile deschise in prezent, accesand link-urile urmatoare: https://teams.emag.ro/emag-teams/

Împreună suntem eMAG Teams.

Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022