Lucrator Depozit – Stefanestii de Jos

eMAG - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ti-ar placea sa faci parte dintr-o echipa noua in care sa te dezvolti si sa inveti lucuri noi, intr-o atmosfera prietenoasa?
Suntem in cautare de colegi care sa fie ambitiosi, responsabili, onesti si implicati.

Stii ca te potrivesti daca:
  • Ai dorinta dе a castiga experienta: e OK daca nu ai experienta de lucru in depozit, inveti alaturi dе noi;
  • Faci fata provocarilor, te adaptezi usor si gasesti solutii in situatii neprevazute;
  • Esti o persoana activa si iti place munca dinamica;
  • Respecti termenele date si regulile stabilite;
  • Stii sa lucrezi pe calculator si nu iti este frica sa inveti mai mult.

Descrierea jobului

Ce poti face la noi in depozit?
  • Receptionarea marfii in depozit, cantitativ si calitativ;
  • Asezarea marfii la raft conform specificatiilor;
  • Picking comenzi cu ajutorul unui dispozitiv PDA;
  • Scanarea si coletarea produselor;
  • Incarcarea produselor in masinile curierilor.
Iti oferim urmatoarele beneficii:
  • Contract perioada nedeterminata;
  • Pachet salarial competitiv, format din parte fixa, bonusuri si alte sporuri;
  • 300 lei tichete de masa;
  • Transport asigurat;
  • Abonament medical la o clinica privata.

Alte informatii care iti pot fi de folos:
Iti vei desfasura activitatea in depozitul din Stefanesti (in parc logistic langa A3);
Se lucreaza in 2 ture de zi, 8 ore + 1 ora pauza, de Luni pana Duminica, 5 zile lucrate cu 2 zile libere;

Publicat 19 oct. 2021 Reactualizat 16 nov. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos