Publicat 24 Mai 2019 | Expiră 24 Iun 2019

Lucrator depozit produse finite

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii: minim 10 clase
  • Experienta ca si lucrator depozit de minim 1 an
  • Persoana deschisa catre lucru in echipa, responsabila, corecta, implicata

Descrierea jobului

  • Colecteaza produsele din depozit conform comenzilor primite de la magazine
  • Receptioneaza produsele finite conform fisei de receptie
  • Aseaza produsele venite din retur pe coduri si depozitare conform fiecarui tip de produs
  • Urmareste ca produsele sa fie in permanenta curate si depozitate corespunzator
  • Realizeaza activitati de incarcare descarcare
  • Scaneaza si ambaleaza produsele si verifica avizele de expeditie
  • Verifica coletele sosite prin curierat
  • Verifica cantitativ si calitativ produsele trimise retur de catre magazine
  • Eticheteaza / reeticheteaza produsele din depozit
  • Mentine curateania la locul de munca

Descrierea companiei: NISSA a luat nastere avand la baza 6 valori puternice, valori ce vor continua sa existe pe tot parcursul dezvoltarii brandului si anume: eleganta, feminitate, calitate, dedicare, pasiune si creativitate.

Colectiile NISSA reprezinta mai mult decat articole vestimentare atent realizate, ele prezinta povestile celor care au contribuit la realizarea lor, a celor care le promoveaza precum si a celor care le poarta. Tinutele se remarca prin tesaturi fine, croieli atent executate, detalii manuale laborios realizate si se adreseaza tuturor femeilor, indiferent de varsta si persoanlitate, promovand imaginea unei femei moderne, active, independente si sofisticate. NISSA se defineste prin feminitate si eleganta. NISSA incurajeaza creativitatea si inovatia, isi respecta clientii si angajatii.

Echipa NISSA este formata din persoane creative, proactive, dedicate muncii lor, pasionate de fashion, care isi asuma responsabilitatea pentru deciziile luate si care se implica in dezvoltarea brand-ului.

Expirat
Lucrator depozit produse finite  -  NISSA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles