Publicat 12 Aug 2014 | Expiră 13 Sep 2014

Lucrator depozit piese auto

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii medii
- Experienta anterioara
- Abilitati de calcul matematic
- Persoana organizata,harnica si responsabila
- Seriozitate si stabilitate la locul de munca
- Cazier judiciar fara antecedente penale
- Rezistenta la efort fizic
-Cunostinte medii de lucru cu calculatorul .

Descrierea jobului

- Incarcarea si/sau descarcarea marfurile in/din autovehicule;
- Sorteaza si manipuleaza produsele in depozit conform comenzilor primite;
- Pregateste marfa pentru livrare conform documentelor si indicatiilor gestionarului;
-Claseaza si arhiveaza toate documentele care atesta miscarile de stoc din depozit
- Asigura curatenia la locul de munca;
- Ambaleaza marfa pentru expediarea cu firma de curierat;
- Contract de munca pe perioada determinata (6 luni) cu posibilitate de reinoire daca corespunde necesitatilor companiei ;
- Salarizare : 1000-1200 RON NET;

BEST AUTO VEST este un dinamic importator si distribuitor de accesorii auto,cosmetice auto si piese auto din Romania.

Expirat
Lucrator depozit piese auto  -  best auto vest srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles