Lucrator depozit ( Picker)

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ce partener cautam? O persoana serioasa, inclinata spre respectarea si indeplinirea atributiilor legate de locul de munca.

Descrierea jobului

Lucrător depozit (Picker) pentru sectoarele Legume & Fructe / Produse lactate / Produse congelate

Cerinte:
-cunoașterea de germana / engleza este un avantaj
-cunoașterea cifrelor in limba germana / engleza in scris și în vorbit este obligatorie.
-încredere și seriozitate.
-disponibilitate pentru lucru flexibil și în week-end
- se lucreaza 5-6 zile pe saptamana

Atributii:
-colectare produse
-aranjare marfa pentru retail
-siguranță mărfii cu folie

Oferim:
Loc de munca sigur, șansă pentru contract pe perioada nedeterminata-salariu ore suplimentare. Salarizarea variaza in functie de sectorul in care va veti desfasura activitatea. Pentru sectorul legume & Fructe si produse lactate, salarizarea incepe de la 11,50Eur/h. Pentru sectorul produse congelate salarizarea incepe de la 13,00Eur./h si creste in functie de norma realizata. Cazare este oferita contra cost, anume 300€/luna si sunt incluse toate cheltuielile ( gaz,apa, curent, taxa Radio-TV). Locuintele sunt de servici, complet mobilate si utilate. Se ofera sprijin pentru demersurile ce trebuiesc facute la institutiile de stat(Primarie, banca, finante, asigurare medicala).
Locuinta se afla pe distanta intre 5 si 20 km departare de depozit, nu asiguram transport.
Legat de situatia actuala, oferim teste gratuite inainte inceperii zilnice a programului de munca, sau cine este interesat oferim posibilitatea prin firma noastra de vaccinare impotriva Corona.
Dupa o perioada minima de 6 luni exista posibilitatea de marire a salariului.
Pentru cei interesati, va puteti adresa la numarul de telefon +49 261 200 787 25 sau ne puteti scrie si pe WhatsApp la urmatoarele numere de telefon:
-004915213651903, intre intervarul orar 09.00-16:00 sau i.chiriac@credozeitarbeit.de
- 004915163660996 intre intervalul orar 12.00-14.00, sau e.anti@credozeitarbeit.de
- 0040751927531 intre intervalul 10.00-15.00, sau c.ursu@credozeitarbeit.de

Suntem o companie cu servicii regionale de personal, cu sediul în Koblenz (Renania-Palatinat). Portofoliul nostru include angajare temporară calificată și plasare directă de personal pentru zonele de transport, logistică a depozitelor și preluarea comenzilor.

Pentru noi, accentul este pus pe oameni. Aceasta este cerința pentru munca noastră zilnică. Oferim personal precis, în timp util, în conformitate cu specificațiile clienților noștri. Avem o vastă experiență și cunoștințe în sectorul logistic.

Performanța fiecărui individ este importantă pentru compania noastră.

Prin urmare, scopul nostru este să asigurăm un sistem de plată profitabil și o parte din profit pentru angajații noștri.

Publicat 27 nov. 2021 Reactualizat 25 dec. 2021 Expiră 27 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos