Publicat 08 Ian 2016 | Reactualizat 05 Feb 2016 | Expiră 09 Feb 2016

Lucrator depozit part time & full time / Stivuitorist

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta de munca in depozit
- Atitudine pozitiva
- Rezistenta la stres
- Cunostinte in activitati comerciale
- Capacitate lucru in echipa

Descrierea jobului

Responsabilitati Lucrator Depozit:
- Receptia si verificarea mărfurilor sosite în depozit
- introducerea documentelor de insotire a marfii in sistemul de gestiune sau generarea lor in momentul livrarii
- Pregătirea mărfurilor pentru expediere

Responsabilitati Stivuitorist:
- experienta de munca in depozit
- Atestat ISCIR
- experienta de lucru cu Reachtruck si VNA

 Beneficii:
- salariu motivant
- contract de munca pe perioada ne/determinata
- transport asigurat din Bucuresti , statia de metrou Pacii (Turbotequila)
- program 4 ore de luni pana vineri, in intervalul 12.00 - 16.00 / program 8 ore 7 - 16/ 12- 21
- locatie – depozit Studio Moderna (Top Shop) , Bolintin Deal ( Complex Prologis – km 23 A1 )

Studio Moderna is a multinational direct marketing company with presence in 21 countries in Central and Eastern Europe, with headquarters in Slovenia. With a very good TV Media exposure and several successful brands and best-selling products, with an audience of more than 400 million in CEE, we know the consumer mindset, habits, expectations and desires. We communicate in the language of business, sales and maximum results. Studio Moderna believes in transparency and honesty. For more information about the company Studio Moderna please visit the web site www.studio-moderna.com

Expirat
Lucrator depozit part time & full time / Stivuitorist  -  SC Studio Moderna Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles