Lucrator depozit medicamente Cluj

DONA.Logistica 1 poziție
Anunț verificat

Descrierea jobului

Candidatul ideal

Îți dorești un loc de muncă bine plătit, într-un mediu curat și un climat de lucru bazat pe echitate și respect.
Vrei să înveți lucruri noi și să te dezvolți profesional.
Le poți găsi aici, pentru că suntem o echipă cu un spirit pozitiv și o atitudine constructivă de tipul "Putem să facem!"

Vino să ne cunoaștem și să discutăm ce post ți s-ar potrivi!

Responsabilitati:

  • Colecteaza prompt si corect comenzile pentru livrare;
  • Asigura securitatea si integritatea bunurilor;
  • Contribuie la respectarea normelor specifice de depozitare a medicamentelor, prin asigurarea ordinii si a curateniei la locul de munca;
  • Participa la inventarele periodice

Îți oferim:

  • Salariul de încadrare atractiv
  • Tichete de masă
  • Bonus lunar în funcție de performanță
  • Decont transport
  • Card reducere pentru achiziționarea medicamentelor în Farmaciile Dona
  • Abonament de servicii medicale (după un an de activitate în companie)
  • Instruiri, team-building, abonament Bookster
  • Echipament de lucru confortabil
  • Echipă tanară și unită
  • Proceduri de lucru clare și organizare eficientă
  • Posibilități de dezvoltare profesională
  • Condiții de lucru foarte bune (mediu de lucru curat, sală de mese, vestiar, temperatură constantă între 17 – 23 grade Celsius, indiferent de anotimp)
  • Contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată

Dona.Logistica, parte a grupului DONA, asigură distribuția farmaceutică echilibrată la nivel național catre farmacii independente, spitale si farmacii Dona.

Desi a fost infiintata doar de 3 ani, Dona.Logistica a demonstrat ca este capabila de o evolutie foarte rapida, ajungand in prezent in topul primilor 5 distribuitori de medicamente la nivel national, cu o cifra de afaceri anuala de peste 200 milioane de Euro.

Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.