Publicat 10 Ian 2019 | Reactualizat 07 Feb 2019 | Expiră 10 Feb 2019

Lucrator depozit marfa

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba:
- experienta de lucru pe un post similar (minim 1 an)
- abilitati de relationare si comunicare;
- orientare spre rezultate;
- spirit de echipa si atasament fata de companie;
- abilitati de planificare a programului zilnic pentru atingerea obiectivelor stabilite;
- integritate profesionala si atasament fata de valorile profesiei;
- carnet de motostivuitorist valabil si vizat la zi;
- cunostiinte medii de utilizare a PC-ului;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- efectuarea receptiilor de marfa zilnice;
- aranjarea marfurilor pe rafturi;
- colectarea marfurilor de pe rafturi in vederea pregatirii comenzilor pentru expediere;
- ambalarea comenzilor pentru expediere;
- predarea comenzilor catre clienti / transportatori / agenti de livrare;

Beneficii:
- pachet salarial competitiv;
- know-how aferent unei compani multinationale de prestigiu;
- mediu de lucru la standarde internationale;
- program Luni – Vineri 08:00-17:00 (pauza de masa inclusa)
- posibilitatea realizarii de ore suplimentare;

Normark Sport Romania face parte din grupul international Rapala VMC Group ce este unul din liderii mondiali in distributia articolelor pentru pescuitul sportiv (lansete, mulinete, voblere, nada, fire si accesorii). Rapala VMC Group isi desfasoara operatiunile in aproximativ 100 de tari acoperind toate continentele. Marcile pe care le distribuim exclusiv in Romania sunt: Rapala, Blue Fox, Storm, Sufix, Dynamite Baits, VMC, Shimano, Plano.

Expirat
Lucrator depozit marfa  -  Normark Sport Romania SRL