Lucrator depozit - manipulant marfa

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
- Capacitatea de a lucra in echipa si rezistenta fizica;
- Preocupare pentru integritatea marfurilor manipulate;
- Persoana ordonata; spirit practic; corectitudine, flexibilitate;
- Experienta de lucru in depozit, reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Incarcare, descarcare, manipulare marfuri/aparate de cafea;
- Ambalarea si pregatirea marfurilor/aparate de cafea pentru expediere;
- Mentinere ordine si curatenie in depozit.

Oferim:
- Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonusuri);
- Abonament - pachet servicii medicale intr-o retea privata de sanatate;
- Mediu de lucru care incurajeaza initiativa;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala, cu posibilitati de avansare.
- Discount la achizitionarea produselor comercializate de companie;

Tchibo Coffee Service ofera solutii complete: cafea, ceai, pudra de ciocolata, echipamente pentru prepararea cafelei pentru OOH (Ho.Re.Ca, Vending, Office).

www.tchibo-coffee.com

Publicat 28 iun. 2022 Reactualizat 26 iul. 2022 Expiră 28 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos