Lucrator Depozit / Manipulant Marfa

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
Serios
Punctual
Simț de răspundere
Spirit de echipa
Ordonat
Carnet de conducere cat B

Descrierea jobului

Responsabilități: Pregătește comenzile pentru livrare

Se implică activ în activitățile specifice de gestiune din cadrul depozitului (recepție, intrări/ieșiri, stocuri, livrări, retururi)
Efectuează lunar inventarul stocului de marfă pe sortimente, cantități, preț
Respectă procedurile interne
Răspunde direct către superior
Asigură curățenia în depozit

Descriere job:
Incarcarea, descarcarea marfurilor si manipularea acestora in depozit;
Verificarea marfurilor sosite in depozit;
Pregatirea marfurilor pentru expediere;
Eliberarea marfurilor conform documentelor;
Verificarea livrarilor;
Participa la inventarierea marfurilor din gestiune;
Asigura integritatea stocului de marfa din depozit.

Avem ca obiect principal de activitate “COMERCIALIZAREA DE ABSORBANTE PETROLIERE BIODEGRADABILE”. Drept urmare, telul nostru este de a oferi partenerilor produse eficiente, naturale, biodegradabile si perfect reintegrabile in natura.

Produsele si serviciile noastre, constituie metode de interventie rapida care confera siguranta, eficacitate maxima, costuri competitive pe piata romaneasca. Astfel, eforturile dumneavoastra vor fi minime si vor avea efectul scontat: mentinerea unui mediu inconjurator sanatos.
Pentru o oferta de pret competitiva, nu ezitati sa ne contactati.
Solutii pentru :

Produsele absorbante reprezinta solutii pentru :
Industria transportatoare: companii de transport maritim, aerian, auto si pe caile ferate.
Industria de servicii : ateliere de reparatii, firme de reciclare solventi, statii de distributie a combustibililor, statii service, laboratoare.
Industria producatoare: fabrici de produse chimice, producatori de autoturisme, uzine constructoare de masini, fabrici de vopseluri, uzine prelucratoare de otel, fabrici de celuloza si hartie, fabrici de conserve.
Industria petroliera: platforme de foraj, rafinarii, instalatii de incarcare, depozite pentru stocare, centre de distributie, statii service.
Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos