Lucrator Depozit / Manipulant Marfa / Picker

EXPLORADO SRL - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Lucrator Depozit / Manipulant Marfa

Cerinte:
- Studii medii; liceu absolvit
- Familiarizat cu aplicatii de procesare marfa pe baza de coduri de bare;
- Experienta cel putin 6 luni pe un post similar
- Apt pentru efort fizic si lucru in ture

Descrierea jobului

Abilitati/Aptitudini

- Capacitate de a lucra cu termen limita;
- Buna capacitate de comunicare;
- Orientat catre munca in cadrul unei echipe;

- Aranjarea marfii in depozit;
- Alegerea produselor de pe raft in functie de comanda;
- Pregatirea produselor pentru livrare.
- Pregatire si predare colete catre curieri
- Receptie bunuri si verificare calitativa si cantitativa cu datele inscrise in documentele de insotire;

Locatie: Chitila-Buftea

Beneficii:
- Salariu motivant, negociabil in functie de abilitati si experienta
- Tichete de masa
- 23 de zile de concediu
- Transport asigurat
- Asigurare medicala Medlife
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022