Publicat 04 Dec 2018 | Reactualizat 16 Dec 2018 | Expiră 03 Ian 2019

Lucrator depozit - manipulant marfa - Otopeni -500 euro

4 posturi

Candidatul ideal

Societatea noastra este in cautarea unei colege/unui coleg.
Daca esti o persoana meticuloasa, atenta la detalii, dai dovada de corectitudine si seriozitate, iti prezentam cateva detalii despre acest post:

Descrierea jobului

Depozit Bauturi Alcoolice

Responsabilitati:
-manipulare, sortare si aranjare marfa:
-pregatirea coletelor pentru expeditiile zilnice, transportatori sau clienti, conform documente
-descarcarea si incarcarea marfii din/in mijloacele de transport;
-participare la alte activitati din depozit (inventar, pregatire marfuri pentru livrare, etc.)
-coletarea si impachetarea sticlelor in vederea livrarii.
-pastrarea ordinii si curateniei in depozit si zonele adiacente;
Disponibilitate: imediat

Cerinte:
-persoana responsabila si serioasa, capabila sa lucreze in echipa
-atentie la detalii (diferentierea sortimentelor)
-minim studii medii (liceu sau profesionala)
-experienta in domeniu ( sa fi lucrat in depozit pe un post similar)

Avantaje: sa locuiasca in zona ( Baneasa, Otopeni), permis de conducere auto, autorizatie stivuitorist

BENEFICII:
- posibilitatea de promovare
- prime de sarbatori

Compania desfasoara activitati de comert online www.finestore.ro, en-gros si en-detail, import- export cu bauturi alcoolice
Locatie activitate : Otopeni - langa BMW bavaria.

Lucrator depozit - manipulant marfa - Otopeni -500 euro  -  Finestore Distribution S.R.L.