LUCRATOR DEPOZIT/MANIPULANT MARFA - BENVENUTI DEPOZIT ORADEA

BENVENUTI - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- persoana organizata si responsabila
- corecta si serioasa
- atenta la detalii

Descrierea jobului

- executa activitati de depozitare si manipulare a marfurilor din depozit
- verifica produsele receptionate/livrate
- incarca/descarca marfurile
- organizeaza depozitarea produselor
- participa la inventarieri periodice

Oferim venit atractiv, contract pe termen lung, premii de sarbatori, transport gratuit, munca intr-o echipa tanara si optimista si multe alte beneficii.

BENVENUTI este o retea nationala de magazine moderne, cu profil incaltaminte si marochinarie, avand in momentul de fata 46 de magazine, in Bucuresti (5) Cluj Napoca (4), Timisoara (2), Brasov ,Bistrita, Iasi (3), Constanta , Oradea (3), Pitesti (2), Ploiesti (2), Craiova, Satu Mare, Bacau, Tirgu Mures (2), Deva, Alba-Iulia, Suceava, Baia Mare, Rm. Valcea, Arad, Braila, Focsani, Buzau, Galati si Sibiu (2), Sf. Gheorghe, Tulcea. Prin gama larga de articole, precum si prin calitatea oferita, vizam segmentul de clienti cu venituri medii si peste.
Publicat 3 iun. 2022 Reactualizat 1 iul. 2022 Expiră 3 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos