Publicat 28 Iul 2020 | Reactualizat 11 Aug 2020 | Expir─â 27 Aug 2020

Lucrator Depozit- Dragomiresti Deal

10 posturi

Candidatul ideal

Te potrivesti pentru acest rol daca:

  • Ai capacitate de invatare rapida.
  • Esti o persoana dinamica, activa.
  • Esti o persoana responsabila si agreabila, cu spirit de echipa.
  • Esti disponibil/a sa lucrezi in ture.

Descrierea jobului

Ce implic─â munca ta, ce responsabilit─â╚Ťi ai?

  • Primirea, ridicarea, ambalarea si expedierea comenzilor la timp.
  • Te a╚Öteapt─â mult─â activitate si mi╚Öcare continu─â – mai bine decât s─â pl─âtesti un abonament la o sal─â de sport ­čśŐ.
  • Vei lucra cu tehnologie modern─â – acest lucru va u╚Öura ╚Öi eficientiza mult munca ta.
  • Te vei folosi de un PC ╚Öi un cititor de coduri de bare - scanner.
  • Nu trebuie s─â te sim╚Ťi stresat la Notino, nici chiar înainte de prima ta tur─â, echipa noastr─â de preg─âtire te va inv─â╚Ťa tot ce trebuie sa ╚Ötii!

În ce department po╚Ťi lucra?
  • Primire - primul punct prin care toate m─ârfurile primite de la furnizorii no╚Ötri trec prin mâinile noastre. Vei verifica dac─â produsele au fost livrate conform avizului, apoi vei despacheta produsele din cutii si le vei depozita utilizând scanner -ul.
  • Colectare – nici m─âcar Usain Bolt nu este mai rapid decât echipa noastr─â. Folosind scanner-ul ╚Öi un c─ârucior, vei selecta produsele comandate de clien╚Ťi de pe rafturi. Scopul nu este s─â te antrenezi pentru o curs─â olimpic─â ci s─â pregate╚Öti totul la timp pentru echipa de ambalare.
  • Ambalare – fiecare comand─â trebuie ambalat─â cu aten╚Ťie pentru a evita deteriorarea produselor in timpul procesului de transport c─âtre clien╚Ťi. Aceasta este misiunea noastr─â. De asemenea, ocazional ne surprindem clien╚Ťii prin ad─âugarea de cadouri sau cupoane de reducere in pachetele lor.
  • Expedi╚Ťie – pachetele primite de la departamentul de ambalare sunt sortate in func╚Ťie de curieri si t─âri. Apoi preg─âtim coletele pe pale╚Ťi si le pred─âm curierului. Si asta este tot! ­čśŐ
Ce te va face fericit la Notino?
  • Salariu motivant+ bonus lunar de performanta.
  • Bonus anual in valoare de 1 salariu oferit dup─â primul an de munc─â in Notino.
  • Tichete de mas─â in valoare de 15 lei /zi lucrat─â.
  • 20 zile de concediu + 2 zile libere pl─âtite pe motiv de boal─â.
  • Pre╚Ťuri speciale oferite angaja╚Ťilor pentru produsele achizi╚Ťionate de la noi.
  • Transport gratuit oferit de angajator.
  • Tichete cadou în valoare de 150 Ron fiecare / 3 ori pe an.
  • Oportunit─â╚Ťi fascinate de lucru într-o companie în continu─â dezvoltare.

Notino este in prezent una dintre cele mai importante companii europene de e-commerce din industria frumuse╚Ťii. În mai pu╚Ťin de un deceniu, Notino s-a extins în 24 de ╚Ť─âri diferite, iar for╚Ťa sa de munc─â a crescut la aproape 1500 de angajati în toat─â Europa. De asemenea, de╚Ťinem un num─âr de 25 de magazine în Europa, dintre care 2 sunt localizate in Bucure╚Öti.
Nu ne este fric─â s─â fim ambi╚Ťiosi atunci când vine vorba de obiectivele noastre ╚Öi tocmai de aceea deschidem primul depozit în Bucure╚Öti.
În prezent c─âut─âm noi colegi care s─â ne ajute sa livr─âm pachetele clien╚Ťilor no╚Ötri mai repede ca niciodat─â :)

Lucrator Depozit- Dragomiresti Deal  -  Notino s.r.o.

E timpul pentru un browser mai bun

De la 1 octombrie 2019, te inform─âm c─â site-ul eJobs.ro nu va mai putea fi accesat prin browser-ul Internet Explorer din cauza func╚Ťionalit─â╚Ťilor reduse ale acestuia. Acceseaz─â-ne cu ├«ncredere folosind unul dintre browserele mai moderne: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari sau Edge.

Am ├«n╚Ťeles