Publicat 15 Iul 2019 | Expiră 15 Aug 2019

Lucrator Depozit Cosmetice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- sociabilitate, flexibilitate, punctualitate, atentie distributiva.
- abilităţi dezvoltate de comunicare
- adaptabilitate şi flexibilitate
- studii medii
- constituie avantaj experienta pe motostivuitor

Descrierea jobului

- receptioneaza cantitativ si calitativ marfurile care intra in depozit;
- asigura repartizarea si ordonarea corecta a produselor din depozit, conform cu prevederile legale in domeniu si cu standardele de calitate;
- verifica conditiile de ambalare si de inscriptionare ale produselor receptionate si livrate;
- colecteaza prompt si corect comenzile pentru livrare;
- asigura securitatea si integritatea bunurilor din gestiune;
- participa la inventarele periodice.
- culege produsele de pe rafturi si le pune in cutia speciala pentru ambalarea comenzii;
- verifica continutul tuturor cutiilor aferente comenzilor de vanzare atat din punct de vedere cantitativ, cat si calitativ;
- dupa incheierea coletarii sigileaza si eticheteaza cutiile aferente comenzii de vanzare si le aseaza in zonele special amenajate din depozit, in asteptarea livrarii;
- participa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii din/la depozit, de pe/la rafturi, aranjare, sortare si curatenie.

Importator si distribuitor de produse cosmetice si de parfumerie din 1993. Avem o experienta de peste 20 de ani in domeniul cosmeticelor si de parfumerie, suntem importatorul produselor: S. Oliver, Baldessarini, 4711, Tabac Original, La Rive,Eveline Cosmetics,Violetta,Hello Kitty,Cuba, Blue up, Muehle, Proraso, Tinti,Aden Cosmetics, Smart Nails.
Produsele importate le comercializam in magazinele proprii, distribuim catre retele de magazine si magazine specializate.

Expirat
Lucrator Depozit Cosmetice  -  sc. Loxan Atraktive srl.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles