Publicat 22 Oct 2020 | Reactualizat 19 Nov 2020 | Expiră 22 Nov 2020

Lucrator depozit/Coletar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta de minim 1 ani intr-un post asemanator;
Aptitudini: de organizare, de lucru , de analiza si sinteza, de comunicare;
Cunostinte: tehnici de depozitare ,descarcare, livrare, coletare,
Trasaturi de personalitate: serios, eficient, calm, spirit de initiativa, capabil sa isi stabileasca singur prioritatile, sa isi desfasoare activitatea cu un inalt grad de autonomie si decizie,
Pot constitui avantaje: certificare pentru manipularea masinilor de ridicat si stivuit si permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Asigura fluxul de intrari-iesiri marfa conform regulilor interne verifica orice iesire/intrare, predare marfa in raport cu documentele de referinta;
Receptioneaza calitativ si cantitativ marfa, in termenele impuse de regulamentele interne;
Pregateste pentru transport coletele destinate expedierii produselor catre client, conform comenzilor din sistem si/sau dispozitiilor interne;
Intocmeste alaturi de colegi inventarul faptic periodic, in conformitate cu normele interne.

Expirat
Lucrator depozit/Coletar  -  SMD PLUS TECHNOLOGY S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles