Publicat 01 Aug 2017 | Reactualizat 21 Sep 2017 | Expiră 24 Sep 2017

Lucrator comercial

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Competente:
• studii medii (liceu, scoala profesionala); studii superioare (in curs);
• flexibilitate si deschidere catre client;
• amabilitate si promptitudine in relatia cu clientul,
• dinamism si spirit de echipa;
• foarte bune abilitaţi de comunicare verbala;
• cunostinte PC;
• disponibilitate pentru lucrul in ture si in weekend.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Organizarea specifica a activitatii de vanzare;
• Intampinarea clientilor;
• Desfasurarea activitatilor de vanzarea a produselor; oferirea de informatii customer services;
• Incasarea contravalorii produselor la casa de marcat;
• Intelegerea nevoilor clientului si recomandarea produselor potrivite acestuia;
• Orientare catre obtinerea de rezultate in ceea ce priveste cresterea vanzarilor;

Descrierea companiei

Motivatie

De ce sa lucrezi la noi?
• Pentru ca iti oferim un loc de munca stabil in domeniul comertului;
• Pentru ca esti o persoana corecta, dinamica si iti place sa lucrezi cu clientii;
• Pentru ca esti proaspat absolvent de liceu sau student si iti doresti sa fii independent financiar;
• Pentru ca iti doresti sa iti incepi cariera intr-un job full time si esti dornic sa inveti lucruri noi;
• Pentru ca la noi nu ai nevoie de experienta anterioara, fiecare nou angajat fiind pregatit in mod individual;
• Pentru ca noi oferim un mediu de lucru dinamic, cu un colectiv tanar si plin de entuziasm;
• Pentru ca esti cinefil si vei putea vedea multe filme in timpul liber.

Te vom contacta telefonic daca te vei numara printre candidatii selectionati pentru interviu.

Expirat
Lucrator comercial  -  S.C. HOLLYWOOD MULTIPLEX OPERATIONS S.R.L.