Publicat 03 Oct 2014 | Expiră 04 Nov 2014

Lucrator comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

- Abilităţi excelente de comunicare şi vânzare;
- Aspect îngrijit;
- Cunoştinţe de utilizare a calculatorului;
- Spirit organizat, conştiincios şi proactive;
- Spirit de echipă, fire pozitivă, abordare constructive;
- Consiliează cu amabilitate clienţii şi îi informează asupra produselor.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

- asigură o aprovizionare corectă a standului;
- gestionează corect stocurile;
- consiliează clienţii;
- asigură un mediu plăcut la stand prin prezenţă, aspect, mod de abrodare a clienţilor.

Ofertă / Beneficii:

- Salariu motivant;
- Contract de muncă conform legislaţiei în vigoare;
- Plata orelor suplimentare;
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu tânăr, dinamic şi în permanentă căutare de îmbunătăţiri;

Descrierea companiei

Descrierea companiei:

Fondată în anul 1989, Editura Litera s-a impus în ultimi 25 de ani în peisajul editorial din
România și a devenit în prezent lider de piață. Portofoliul editurii numără astăzi peste 4500 de
titluri, din cele mai variate domenii, deţine o reţea proprie de librării, vinde producţia de carte
prin intermediul a peste 300 de distribuitori.

Expirat
Lucrator comercial  -  Grupul Editorial Litera