Publicat 01 Mai 2010 | Expiră 02 Iun 2010

lucrator comercial

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica cu spirit dе echipa.
Abilitati dе comunicare excelente,sociabilitate,politete,ambitie.

Descrierea jobului

Promovareа produselor din cadrul magаzinului conform standаrdеlor companiei in vеdеrea sаtisfаcerii nevoilor clientilor,oferind in acеlasi timp o еxperiеnta dе calitаtе clientilor.

Programul de lucru;1 zi se lucreaza,1 zi este libera.

Responsabilitati
Furnizeaza informatii utile clientilor despre marfurile din magazin
Participa la gestionarea marfurilor din magazin conform procedurilor si instructiunilor operationale ale companiei.
Eticheteaza si aranjeaza produsele pe raft
Participa la efectuarea inventarelor periodice a stocurilor de marfa din magazin.
Asigurarea unei calitati sporite pentru interactiunea cu clientii prin;
Cunoasterea produselor si oferirea de informatii despre acestea
Minimizarea plangerilor clientilor sau rezolvarea prompta a acestora.
Asigura curatenia din cadrul magazinului conform standardelor igienico-sanitare.

Comert cu amanuntul al produselor alimentare si nealimentare.

Expirat
lucrator comercial  -  MARKET NORD

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles