Lucrator comercial

Ritzi Gecosa S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Studii medii;
- Amabilitate, seriozitate și responsabilitate;
- Comportament pozitiv in relația cu clienții și a colegilor de serviciu;
- Experiență într-un post similar constituie un avantaj.

Produsele comercializate in magazin: cosmetice, produse pentru unghii, accesorii, genti .accesorii par.

Descrierea jobului

* Aprovizionarea corecta și eficienta a rafturilor;
* Realizarea controlului termenelor de valabilitate și respectarea regulilor de plasare a mărfii la raft;
* Etichetarea produselor;
* Menținerea ordinii și curățeniei pe suprafața magazinului;
* Asigurarea unei serviri amabilă și orientată către client;
* Completarea corecta a raportului de gestiune la sfârșit de zi.

🆕🆕 Vă așteptăm cu CV-ul în magazinul Caly de pe str. Lipscani nr. 59 .
Tel: 0720738843.
Publicat 18 Sept. 2022 Reactualizat 16 Oct. 2022 Expiră 18 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.