Lucrator comercial

Silvesrom S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Profesionist in domeniul mentionat,dornic de evolutie inclusiv materiala

Descrierea jobului

Lucreaza pe calculator
Vanzare efectiva, asigurare consultanta profesionala clientilor in domeniul sanitar sau electric
Promovare si recomandare produse
Actualizat cu notiunile noi
Intocmirea documentelor fiscale la vanzare si efectuarea monetarului
Etichetare si aranjare marfa dupa receptia emisa
Buna gestionare a potentialelor neintelegeri aparute

Compania are disponibilitatea de negociere a salariului pentru cei care sunt profesionisti in domeniul mentionat prin acordarea de bonusuri lunare in functie de aportul adus.
Pentru detalii sunati sau lasati mesaj pe Watzzap la numarul 0752 137 629
Publicat 9 Sept. 2022 Reactualizat 9 Oct. 2022 Expiră 9 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.