Lucrator comercial

Saphene S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca iti doresti mai mult pentru tine, sa vii la serviciu multumit de ceea ce faci si de ceea ce primesti in schimb, atunci te invitam in echipa noastra!

Cerinte:

* minim studii medii

* cunostinte operare calculator (de baza)

* persoana serioasa, responsabila, cu initiativa, dornica de dezvoltare

Descrierea jobului

Beneficii:

Salariu peste medie
Bonus de sarbatori (Paste, Craciun, concediu)
Program 9-17, flexibilitate
Mediu de lucru placut, atmosfera relaxata
Munca efectiva 4-5 ore pe zi

Responsabilitati:

Realizarea de oferte pentru clienti, emitere facturi
Preluarea si pregatirea comenzilor – manevrare profile, ambalare
Plasarea de comenzi la curier, intocmirea de awb-uri
Activitati administrative
Manevrare marfa

Companie activa in comertul si distributia de accesorii pentru mobilier.
Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos