Lucrator comercial

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1800 - 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

THE FRENCH TOAST FACTORY ANGAJEAZA LA LOCATIA DIN PITESTI!

Daca esti o persoana muncitoare, creativa si pasionata de preparate delicioase, vino in echipa The French Toast Factory!

Ai un avantaj daca:
- esti pasionat/a de domeniul culinar
- esti creativ/a
- esti o persoana indemanatica
- esti o fire comunicativa, sociabila si carismatica
- iti place munca in echipa
- esti orientat/a catre client si rezultate

Descrierea jobului

Prima locatie de French Toast din Romania se va deschide in curand chiar in Pitesti! Avem nevoie de o echipa tanara si frumoasa cu care sa crestem si sa ne dezvoltam impreuna!
Nu cautam experienta, ci doar seriozitate si dorinta de a invata impreuna pentru a fi pregatiti sa indulcim orasul, pe bune! :)
Desertul nostru este usor de preparat, este nevoie doar de putina indemanare si creativitate. Te invatam de la zero tot ce trebuie sa stii!

Daca vii la noi, vei avea parte de:
- un mediu de lucru tanar, placut si friendly
- training in prepararea si vanzarea produselor
- salariu fix + comision din vanzari
- posibilitatea de a-ti dezvolta skill-uri noi (Vanzari, Marketing, Comunicare)

The French Toast Factory reprezinta un nou brand de desert pe piata romaneasca. Creat din pasiunea pentru dulce, misiunea noastra este sa oferim tuturor clientilor o experienta de neuitat atat prin preparatele proaspete si delicioase pe care le oferim, cat si prin modul de servire si relationare cu clientii nostri. Obiectivul nostru pe termen mediu si lung este sa ne afirmam pe piata romaneasca prin conceptul unic pe care l-am creat, la nivel local, in prima faza, urmand sa ne dezvoltam si la nivel national.

Compania are ca obiect de activitate producerea si vanzarea de French Toast, un produs unic pe piata din Romania.

Poti vedea conceptul nostru aici:

Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022