Lucrator comercial

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu 2700 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cofetarie ZOOMSERIE AVIATIEI cauta colege pentru colaborare de lunga durata. Program in ture.

Cerinte:

  • Abilitati de comunicare foarte bune;
  • Orientare catre client, amabilitate, tact si politete;
  • Capacitate de ascultare activa, dorinta de intelegere a nevoilor clientilor;
  • Capacitate de convingere, ambitie si orientare spre rezultat;
  • Bune abilitati de organizare si management al timpului;
  • Spirit de cooperare si colegialitate;
  • Persoana pozitiva si vesela;
  • Experienta in vanzari, lucrul in echipa si cunostinte de limba engleza sunt un plus.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Activitatile din programul de lucru se refera la aranjarea vitrinelor;
  • Curatenie;
  • Servire clienti;
  • Gestiune marfa;
  • Refacere stoc.

Beneficii:

  • Carte de munca;
  • Salariu 2700 Lei, la care se adauga bonuri de 20 Lei/zi.

Locatia este in Aviatiei pe Al. Serbanescu.
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022