Lucrator comercial

Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Orientare și deschidere către client
-Amabilitate și responsabilitate
-Punctualitate și spirit de echipă
-Experiența anterioară reprezintă un avantaj

Puncte de lucru:
-Mănăștur: 2
-Florești: 1

Descrierea jobului

Responsabilități:
-Recepționarea mărfurilor conform facturilor
-Marcarea cu prețuri a produselor și aranjarea lor pe raft
-Verificarea termenului de valabilitate a produselor de pe raft
-Gestionarea activității de la casa de marcat
-Menținerea curățeniei în spațiul de lucru
-Oferirea de ajutor clienților.

Beneficii oferite:
- Salarizare atractivă, creșteri salariale în funcție de performanțe
- Bonuri de masă, decontare transport și prime de Sărbători
- Zilele de Sărbători legale se plătesc dublu.

Am luat naștere în anul 1995, de atunci evoluând și crescând constant. În cei peste 26 de ani de activitate, am fost mereu ghidați de muncă în echipa, respect reciproc și implicare. Credem că echipa reprezintă motorul oricărui business sustenabil, așa că te așteptăm să te alături echipei noastre.

CV-urile se pot lasă și fizic la punctul de lucru de pe strada Bucegi nr.7.
Pentru informatii suplimentare: 0786439606.
Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022